Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tuš a akvarel na papíře, 17 x 16,5 cm, paspartováno, datováno 1990, značeno zezadu autorovým razítkem NEPRAKTA, vpravo dole opatřeno přípisem s určením a zezadu opatřeno ručně psanou poznámkou o reprodukování v tisku. Autor viz Ch 9/264.